Lake Mutfak Dolapları

HİZMETLER

Mutfak Dolabı

Lake Mutfak Dolapları


Hizmet : Mutfak Dolabı

Hizmet Açıklama

Şık duruşu ve canlı renkleriyle canlı bir havaya sahip olmak isteyen birebirdir. Çok yoğun el işciliğe sahip bu mutfak dolaplarında istediğiniz renk modeline sahip olabiliyorsunuz.

Lake Nedir?
Lake astarlama yöntemiyle yapılan bir cilalama yöntemidir. Ham maddesi MDF’dir. MDF üzerine iki kat polyester astar atıldıktan sonra zımpara yapılır, selülozik boya ile tamamlanıp son hali hazırlanır. Parlak ve mat lake olmak üzere ikiye ayrılır. Parlak lakeler daha fazla tercih edilir. Bunun sebebi parlak lekelerin daha şık bir görünüm sağlamasıdır. Modern mutfaklar, ve lake mutfaklar birbiriyle ilişkilidir.

Lake Kapakların Dayanıklılığı
Lake kapaklar çizilebilen kapaklardır. Dayanıklı olmasını sağlamak için temizliği nemli bezle yapılmalıdır.
Lake kapaklar boyası nedeniyle sararmaya karşı dayanıklıdır. Çok fazla güneş ışınına maruz kalmadıkça, sararma ile karşılaşılmaz.

Lake Kapakların Ömrü Ne Kadar?
Lake kapaklar pahalı kapaklar olarak gözükse de uzun vadede ekonomik kapaklardır. Lake kapakların işlenme prensibinden dolayı, yıllarca kullanılabilir. Lake kapakların renkleri değiştirilebilir. En büyük avantajı da budur. Lake kapaklar için vereceğiniz paraya acımayın!

Lake Mutfak Dolapları
Lake mutfak dolapları günümüzde fazla tercih edilen bir mutfak dolabı modelidir. Görünüm ve kullanımı açısından oldukça ideal olan lake kapaklı, mutfak dolapları fiyat olarak ta bazı mutfak kapağı modelinden daha uygundur. Ömrü uzun olduğu gibi sıkıldığınız da değiştirebileceğiniz boya yapısına sahiptir. Lake mutfak modelleri daha çok parlak beyaz olarak tercih edilmektedir. Parlak beyaz lake kapaklar daha şık ve yüksek kaliteli gözükmektedir. Kullanacağınız tüm alanlar için uygun bir modeldir. Küçük, büyük mutfak yada amerikan mutfak hiç fark etmez, lake kapaklar hepsi için kullanılabilir.

Lake Kapakların Avantajları
Uzun vadede düşünüldüğünde ekonomiktir.
Doğru kullanıldığında sararma yapmaz.
Renk çeşidi fazladır.
Temizliği kolaydır.