Amerikan Mutfak Dolapları

HİZMETLER

Mutfak Dolabı

Amerikan Mutfak Dolapları


Hizmet : Mutfak Dolabı

Hizmet Açıklama

Geniş ve ferah mutfaklar için vazgeçilmezi olan Amerikan Mutfak dolapları, son zamanlarda en çok tercih edilen ve satılan mutfak modelleridir.

Amerikan mutfak dolapları bir çok malzeme kullanılarak üretilen mutfak modelidir. Günümüzde ada mutfak olarak da anılan amerikan mutfak dolapları, kullanım alanı geniş mutfaklar için ideal mutfak tipidir. Çok büyük mutfaklarda, L şeklinde dönen mutfak ünitesinin yanı sıra, orta bölüme eklenen yeni bir ünite ile kullanışlı bir mutfak modelidir. Çok büyük olmayan mutfaklar, L şeklinde kullanılan amerikan mutfak modellerine, ek olarak yemek yenilebilecek ek bir tezgahlı dolap ile uygulanabilir.

Amerikan Mutfak Dolaplarında Kullanılan Malzemeler
Amerikan mutfak modellerinde kullanılan en yaygın, kapak modeli, ahşap kapaklardır. Ahşap kapak modellerinden sonra lake ve akrilik en çok kullanılan modeller arasındadır. Kullanım açısından geniş olan bu mutfaklarda en kullanışlı malzeme yine ahşaplar olacaktır. Ahşap malzeme uzun yıllar dayanıklılığını korumaktadır. Akrilik ve lake malzemenin çizilmeye karşı dayanıklılığı da bu tarz büyük mutfaklar için ideal yapıdadır.

Amerikan Dolaplarının Avantajları
Kullanım alanında ötürü, dolaplarda fazlaca raf bulunmasından dolayı rahat çalışma ortamı sağlar.
Set üstü, lavabo gibi ünitelerin farklı alanlarda kullanılmasına olanak tanır.
Dolap sayısı fazladır.
Rahat hareket etmeyi sağlar.
Seçilen malzeme ne olursa olsun, mutfak tarzına uyum sağlar.