Ankastre Mutfak Dolapları

HİZMETLER

Mutfak Dolabı

Ankastre Mutfak Dolapları


Hizmet : Mutfak Dolabı

Hizmet Açıklama

Bütünsel tasarımın simgesi olan Ankastre Mutfak dolapları çeşitli olanakları ve sade duruşu, işvelselliği ile mutfakta en çok istenen modellerdir.

 

Ankastre mutfak modelleri rahat kullanım alanı sağlayan mutfak dolabı modelidir. Ankastre mutfak, ankastre ürünlerinin mutfak dolaplarına uyumlu hale getirilmesi ile oluşan mutfağın adıdır. Ankastre mutfak dolapları için malzeme sınırlaması yoktur. Bütün kapak profilleri ankastre mutfak için idealdir. Günümüzde en çok kullanılan ankastre mutfak modelleri, akrilik, lake ve laminat malzemeden oluşmaktadır. Ankastre mutfak modelleri, modern mutfak modelleri arasında yer almaktadır. Modern mutfaklar arzuya göre ankastre ürünlere göre üretilmektedir.

Her mutfak ankastre ürünler için uyumlu değildir. Eski mutfak mutfak dolaplarını ankastre ile uyumlu hale getirmek bazen zor olabilir. Ankastre mutfak modelleri, küçük mutfaklarda büyük avantajlar sağlamaktadır. Alandan yer tasarrufu gibi. Büyük mutfaklarda daha çok kullanım alanı olduğu için, ankastre bu alanda çok yer kaplamadan uyumlu hale getirilebilir. Ankastre mutfak dolapları ile uyumlu yarı ankastre ürünleri mutfak dolabınız ile aynı renk tamamlayabilirsiniz. Örneğin yarı ankastre bir bulaşık makineniz olduğunu düşünün, bu makinenin bir bölümünü dolabın malzemesinden kaplattırabilirsiniz.

Ankastre Mutfak Dolabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Ankastre mutfak dolabı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli şey mutfakta kullanacağınız ankastre ürünleridir. Bu ürünlerin doğru yerlere montajının yapılması gerekir. Çok fazla modülden oluşan büyük bir mutfak dolabı için bu kolay gözükebilir fakat küçük mutfak dolapları için düşünüldüğü gibi olmayabilir.

Ankastre Mutfak Dolabının Avantajları
Kolay temizlenebilirler.
Bakteri üretmezler.
Montajı kolaydır.
Yer tasarrufu yaparlar.
Mutfağınıza eklemek istediğiniz ekipmanların daha şık görünmesini sağlarlar.
Temizliği kolaydır.