Laminat Mutfak Dolapları

HİZMETLER

Mutfak Dolabı

Laminat Mutfak Dolapları


Hizmet : Mutfak Dolabı

Hizmet Açıklama

Çeşitli ürün yelpazesi ve binlerce farklı renk seçeneği ile mutfağınızı bir renk cümbüşüne çevirmeniz çok kolay. Hızlı kurulum için birebirdir. En çok ahşap modeller tercih edilmektedir.

 

Uzun yıllardır kullanılan bir mutfak dolabı türüdür. Kaliteli ve sağlam bir ürün olan Laminatın malzemesinin kalın olmasından dolayı suntaya su ulaşmaz ve uzun yıllar kullanılabilir.

Çizilmeyen sert bir yapısı vardır. Kapak yanları pahalıdır. Üst ve alt kısımlarına PCV bant eklenebildiği gibi aliminyum çıta ile gömme bir yan ekelenebilmektedir.

Laminat mutfak dolapları küçük ve büyük mutfaklar için uygundur. Renk seçenekleri fazladır. Eski bir ürün olmasından dolayı çok yoğun talep görmemektedir. Fiyat olarak bazı mutfak dolaplarına göre daha uygundur.

Laminat Mutfak Dolaplarının Kullanım Alanları
Laminat mutfak dolapları küçük mutfaklarda daha çok kullanılmaktadır. Eski model olan bu mutfak modelinin günümüze uyarlanmış, yeni tarzları vardır. Uyarlanan bu yeni modeller ile çok şık mutfaklara sahip olabilirsiniz. Orta halli, kaliteli bir mutfak dolabı istiyorsanız laminat mufak dolapları bunun için en ideal seçenek olacaktır.

Laminat Mutfak Dolabının Avantajları
Su geçirmez özelliğe sahiptirler.
Uzun yıllar dayanıklıdırlar.
Çizilmeye karşı dayanıklıdırlar.
Kaliteli laminatlarda parmak izi gibi sorunlar yaşanmaz.
Mutfak tezgahında da laminat malzeme kullanılabiliyor.
Çok sayıda tezgah ile uyum sağlayabilirler.
Bazı mutfak dolaplarına oranla daha uygundurlar.
Laminat Mutfak Dolabının Dezavantajları
Eski model oldukları için, yeni yaptırıldığı belli olmayabilir.
Günümüzde az sayıda kullanılmaktadırlar.